Nessinjärven kilpailukeskus

ERJ-KILPAILUT 13.10 2020

Kilpailupäivä 13.10 2020, viimeinen ilmoittautumispäivä 12.10 2020
Järjestyspaikka Nessinjärven kilpailukeskus, vastuuhenkilö Nikki (VRL-14085)

Kilpailut ovat avoimet kaikille, tulokset arvotaan lyhyennä arvonnalla
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa, max. 5 hevosta/ratsastaja
Yksi hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan ja max. 2 luokkaan/kilpailu
Osallistua saa kun kisat löytyvät kalenterista, väärin osallistuneet hylätään
Osallistuessasi osallistut kaikkiin avoinna oleviin kutsuihin

Osallistuminen tapahtuu sähköpostiin nikkimarilynferrari@gmail.com otsikolla ERJ 013-019 seuraavassa muodossa:

Luokka nro [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 100 cm 50/50
2. 100 cm 50/50
3. 110 cm 50/50
4. 110 cm 50/50

Tulokset

1. 100 cm
1. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
2. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
3. turjake (VRL-07415) - Cifraccini di Ciardi
4. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Saunarovio VH20-018-0469
5. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
6. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
7. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882

8. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Kuurasoturi
9. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
10. Sonja (VRL-11911) - Ruiskukkakaunokki VH18-018-1270
11. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Mustavelho VH20-018-0689
12. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Nightingale VH18-029-0159
13. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
14. Siguri (VRL-11290) - Milanova VH16-018-0446
15. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
16. Siguri (VRL-11290) - Harmaahursti VH16-018-2146
17. Nikki (VRL-14085) - Winterbrook Noelle VH19-035-0075
18. enna (VRL-14704) - Surkuhupaisa VH19-018-0425
19. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
20. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
21. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
22. Emmy (VRL-14926) - Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
24. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
25. enna (VRL-14704) - Ullakkohiipijä VH19-018-0782
26. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
27. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Zippo
28. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
29. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
30. turjake (VRL-07415) - Effie de Beaumanoir
31. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
33. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
34. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
35. turjake (VRL-07415) - Mortdecai de l'Eau
36. Iida (VRL-12244) - Farbranch Cadee VH20-069-0034
37. enna (VRL-14704) - Kototallin Hymni VH19-018-0657
38. Siguri (VRL-11290) - Tarutoteemi VH16-018-2137
39. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
40. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
41. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
42. Sonja (VRL-11911) - Potkupukuritari VH18-018-1264
43. Cherry (VRL-12299) - Matkijanärhi
44. turjake (VRL-07415) - Manfredini di Ciardi
45. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dracaena VH19-029-0005
46. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VH20-018-0522
47. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tuonenjoutsen VH19-018-1048
48. Sonja (VRL-11911) - Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
49. Siguri (VRL-11290) - Anffin Huurrekukka VH15-018-1637
50. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012

2. 100 cm
1. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
2. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
3. Nikki (VRL-14085) - Winterbrook Noelle VH19-035-0075
4. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Mustavelho VH20-018-0689
5. Sonja (VRL-11911) - Potkupukuritari VH18-018-1264
6. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
7. turjake (VRL-07415) - Blumenfelds Coffeesmootch

8. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
9. enna (VRL-14704) - Pikkuporvari VH20-018-0303
10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
11. Sonja (VRL-11911) - Ruiskukkakaunokki VH18-018-1270
12. Lissu T. (VRL-12701) - Mehtäjuhta VH20-018-0229
13. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
15. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
16. turjake (VRL-07415) - Blumenfelds King's Pride
17. Siguri (VRL-11290) - Tarutoteemi VH16-018-2137
18. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
19. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
20. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
21. turjake (VRL-07415) - Blumenfelds Piña Colada
22. turjake (VRL-07415) - Flicka III 'C
23. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dracaena VH19-029-0005
24. turjake (VRL-07415) - Blumenfelds Lavalliere
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
26. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
27. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
28. enna (VRL-14704) - Lumituholainen VH20-018-0435
29. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
31. Iida (VRL-12244) - Farbranch Cadee VH20-069-0034
32. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Kuurasoturi
33. enna (VRL-14704) - Hiivurin Manalius VH19-018-1041
34. Siguri (VRL-11290) - Harmaahursti VH16-018-2146
35. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
36. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
37. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VH20-018-0522
38. Siguri (VRL-11290) - Anffin Huurrekukka VH15-018-1637
39. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Nightingale VH18-029-0159
40. Siguri (VRL-11290) - Milanova VH16-018-0446
41. Cherry (VRL-12299) - Matkijanärhi
42. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
43. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
44. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
45. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Saunarovio VH20-018-0469
46. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
47. Sonja (VRL-11911) - Räiskyvän Kastepisara VH19-018-1039
48. Emmy (VRL-14926) - Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
49. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
50. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005

3. 110 cm
1. Kioja (VRL-13006) - Honey Stripes DFC VH19-031-0277
2. Iida (VRL-12244) - Farbranch Rhianna VH20-069-0035
3. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
4. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043
5. turjake (VRL-07415) - Poppy von Cocceji
6. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
7. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003

8. Iida (VRL-12244) - Angren Mona VH18-069-0003
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnguard VH18-006-0252
10. Sonja (VRL-11911) - Snillin Tiikerililja VH16-018-1212
11. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
12. turjake (VRL-07415) - Moonsparkle's Emmanuelle
13. Iida (VRL-12244) - Shrameen Tiernan VH20-069-0017
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
15. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
16. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
17. alina (VRL-14858) - Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
18. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
19. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Ajatusleikki VH20-018-0635
20. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
21. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
22. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tulitaiteilija VH19-018-0079
23. enna (VRL-14704) - Lorun Haaveuni VH18-018-1388
24. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kuin surmaisi satakielen VH18-018-2268
25. turjake (VRL-07415) - Hackenholt's Black Swan
26. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
27. Siguri (VRL-11290) - Kuusterin Halos VH20-018-0093
28. Kioja (VRL-13006) - Heimdall Blackreach VH18-006-0133
29. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Farssi
30. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
31. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kiiltokuva VH20-018-0081
32. Sonja (VRL-11911) - Aallonharja VH18-018-1511
33. Nikki (VRL-14085) - Mörkövaaran Mustajoutsen VH20-018-0076
34. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
35. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Mittumaari
36. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
37. Sonja (VRL-11911) - Elderberry VH20-023-0054
38. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004
39. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
40. Sonja (VRL-11911) - Räiskyvän Aarni VH20-018-0730
41. alina (VRL-14858) - Fame’s Variation VH20-027-0071
42. Iida (VRL-12244) - Rothbury Hamish VH20-069-0020
43. Lissu T. (VRL-12701) - Karhurunoja VH20-018-0348
44. turjake (VRL-07415) - Jamiroquai de l'Est
45. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
46. alina (VRL-14858) - Syyn Apoteema VH20-018-0559
47. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
48. enna (VRL-14704) - Vaniman Hupsutti VH18-018-1383
49. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
50. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039

4. 110 cm
1. Lissu T. (VRL-12701) - Karhurunoja VH20-018-0348
2. Kioja (VRL-13006) - Heimdall Blackreach VH18-006-0133
3. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
4. Iida (VRL-12244) - Rothbury Hamish VH20-069-0020
5. Iida (VRL-12244) - Shrameen Tiernan VH20-069-0017
6. Kioja (VRL-13006) - Honey Stripes DFC VH19-031-0277
7. Sonja (VRL-11911) - Snillin Tiikerililja VH16-018-1212

8. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
9. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Rhianna VH20-069-0035
11. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Mittumaari
12. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
13. turjake (VRL-07415) - Beauchamp Mascarpone
14. Nikki (VRL-14085) - Mörkövaaran Mustajoutsen VH20-018-0076
15. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
16. alina (VRL-14858) - Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
17. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
18. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dawnguard VH18-006-0252
19. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Farssi
20. Sonja (VRL-11911) - Räiskyvän Aarni VH20-018-0730
21. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
22. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
23. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
24. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kiiltokuva VH20-018-0081
25. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Ajatusleikki VH20-018-0635
26. Sonja (VRL-11911) - Elderberry VH20-023-0054
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
28. enna (VRL-14704) - Kalmankierto VH19-018-0832
29. turjake (VRL-07415) - Petit Prince du Pomme
30. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039
31. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
32. turjake (VRL-07415) - Mascadeur di Sierra
33. Siguri (VRL-11290) - Kuusterin Halos VH20-018-0093
34. alina (VRL-14858) - Syyn Apoteema VH20-018-0559
35. turjake (VRL-07415) - Maëlys de l'Eau
36. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
37. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
38. turjake (VRL-07415) - Wellbridge Musket
39. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
40. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
41. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
42. Sonja (VRL-11911) - Aallonharja VH18-018-1511
43. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kuin surmaisi satakielen VH18-018-2268
44. alina (VRL-14858) - Fame’s Variation VH20-027-0071
45. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
46. Kioja (VRL-13006) - Cordez F VH16031-0148
47. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043
48. Iida (VRL-12244) - Angren Mona VH18-069-0003
49. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
50. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Paddington VH15-027-0004

TAUSTAKUVA © ELEKTRA TIG (CC BY-NC-SA 2.0) / SIVUJEN SISÄLTÖ © NIKKI / NESSINJÄRVEN KILPAILUKESKUS ON VIRTUAALITALLI