Nessinjärven kilpailukeskus

KERJ-KILPAILUT 29.09 2020

Kilpailupäivä 29.09 2020, viimeinen ilmoittautumispäivä 20.09 2020
Järjestyspaikka Nessinjärven kilpailukeskus, vastuuhenkilö Nikki (VRL-14085)

Kilpailut ovat avoimet kaikille, tulokset arvotaan lyhyennä arvonnalla
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, max. 3 hevosta/ratsastaja
Yksi hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan ja max. 1 luokkaan/kilpailu
Osallistua saa kun kisat löytyvät kalenterista, väärin osallistuneet hylätään
Osallistuessasi osallistut kaikkiin avoinna oleviin kutsuihin

Osallistuminen tapahtuu sähköpostiin nikkimarilynferrari@gmail.com otsikolla KERJ011-020 seuraavassa muodossa:

Luokka nro [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille) 8/30
2. Harrasteluokka (avoin kaikille) 12/30
3. Tutustumisluokka (avoin kaikille) 9/30
4. Helppo (avoin kaikille) 27/30
5. Helppo (avoin kaikille) 24/30
6. CIC1 (avoin kaikille) 26/30
7. CIC1 (avoin kaikille) 21/30

Tulokset

1. Aloittelijaluokka
1. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
2. Cherry (VRL-12299) - Calfuray NL VH12-040-0119

3. Pierre (VRL-10531) - Reposaaren Hely
4. Cherry (VRL-12299) - Red Sunset VH18-040-0061
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oravanmarja
6. Pierre (VRL-10531) - Snillin Unelma
7. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
8. Cherry (VRL-12299) - Marilynn AW VH12-028-0225

2. Harrasteluokka
1. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
2. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040

3. Oresama (VRL-02753) - Horcrux
4. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
5. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hakkapeliitta
7. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
8. Pierre (VRL-10531) - Imprezzei Prime
9. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
10. Oresama (VRL-02753) - Grindelwald
11. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
12. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko

3. Tutustumisluokka
1. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
2. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia

4. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
5. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Lempo
7. enna (VRL-14704) - Hilipeähalla VH19-018-0611
8. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kellopeliappelsiini

4. Helppo
1. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Skjønnhet VH15-053-0042
2. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
3. enna (VRL-14704) - Helmiahon Ulappaliitäjä VH18-018-1657
4. Iida (VRL-12244) - Aclare Scothdhearg VH20-069-0016
5. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195

6. Iida (VRL-12244) - Farbranch Eveleen VH18-069-0019
7. Iida (VRL-12244) - Namys Abigael VH18-069-0020
8. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
9. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
10. enna (VRL-14704) - Kaihon Kalmantiera VH18-018-2254
11. Knipse (VRL-14657) - Räiskyvän Armas VH20-018-0448
12. Nikki (VRL-14085) - Sielunlintu VH17-018-1967
13. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
14. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
15. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
16. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
17. Knipse (VRL-14657) - Kaihon Nistiprinssi VH18-018-2271
18. Nikki (VRL-14085) - Antisankari VH18-018-1625
19. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
20. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Illuusio
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
23. Viixi (VRL-13923) - Tappurainen VH15-018-0856
24. Knipse (VRL-14657) - Silmulehden Saraheinä VH17-018-1357
25. Sonja (VRL-11911) - Kaarnan Hukkauni VH20-018-0315
26. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
27. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Kiukkupussi VH18-018-1360

5. Helppo
1. Iida (VRL-12244) - Colehill Rabharta VH19-069-0001
2. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
3. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
4. enna (VRL-14704) - Ilmiintyjä VH18-018-2195

5. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Jippii
7. Nikki (VRL-14085) - Kalman Luotisade VH18-018-2260
8. Emmy (VRL-14926) - Gleanntán Roane Ruarc
9. Iida (VRL-12244) - Farbranch Sullivan VH20-069-0013
10. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
11. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
12. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Harriet VH20-069-0004
14. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
15. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
16. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
17. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
18. Viixi (VRL-13923) - Kuolinnaamio VH19-018-1101
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
20. Emmy (VRL-14926) - Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
21. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
22. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
23. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
24. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Cha-Cha

6. CIC1
1. Knipse (VRL-14657) - Syyn Tulitemppu VH20-018-0449
2. Nikki (VRL-14085) - Rubiininkantaja VH18-018-1623
3. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
4. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
5. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879

6. Iida (VRL-12244) - Farbranch Toireasa VH18-069-0008
7. Iida (VRL-12244) - Biscuits to a Bear VH20-069-0015
8. Sonja (VRL-11911) - Pirunkorven Tuohikettu VH18-018-0959
9. Sonja (VRL-11911) - Korpihovin Hallatar VH19-018-1043
10. Knipse (VRL-14657) - Sotamaalauksen Feeniksin Kilta VH20-018-0589
11. Iida (VRL-12244) - Tinnycross Bolcán VH18-069-0007
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
13. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
14. enna (VRL-14704) - Routaruusun Haamumiäli VH19-018-0447
15. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
16. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Ajattara VH19-018-1010
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
18. Minni (VRL-10337) - Alysha
19. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
20. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
21. Emmy (VRL-14926) - Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
22. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kuin surmaisi satakielen VH18-018-2268
23. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
24. enna (VRL-14704) - Lorun Haaveuni VH18-018-1388
25. Nikki (VRL-14085) - Musta raamattu VH18-018-1620
26. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796

7. CIC1
1. Nikki (VRL-14085) - Valokylän Sururukous VH20-018-0074
2. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Calbhach VH18-069-0014
4. enna (VRL-14704) - Korpikotka VH19-018-0612

5. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
7. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
8. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
9. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
10. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
11. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
13. Nikki (VRL-14085) - Mörkövaaran Mustajoutsen VH20-018-0076
14. Iida (VRL-12244) - Keenagh Liúdramán VH19-069-0002
15. Sonja (VRL-11911) - Hupilan Uniaalto VH17-018-2075
16. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
17. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuulentohuijaus VH19-018-0439
18. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pikkupeipponen
20. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
21. Iida (VRL-12244) - Angren Mannix VH18-069-0002

TAUSTAKUVA © ELEKTRA TIG (CC BY-NC-SA 2.0) / SIVUJEN SISÄLTÖ © NIKKI / NESSINJÄRVEN KILPAILUKESKUS ON VIRTUAALITALLI