Nessinjärven kilpailukeskus

KERJ-KILPAILUT 11.10 2020

Kilpailupäivä 11.10 2020, viimeinen ilmoittautumispäivä 09.10 2020
Järjestyspaikka Nessinjärven kilpailukeskus, vastuuhenkilö Nikki (VRL-14085)

Kilpailut ovat avoimet kaikille, tulokset arvotaan lyhyennä arvonnalla
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa, max. 3 hevosta/ratsastaja
Yksi hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan ja max. 1 luokkaan/kilpailu
Osallistua saa kun kisat löytyvät kalenterista, väärin osallistuneet hylätään
Osallistuessasi osallistut kaikkiin avoinna oleviin kutsuihin

Osallistuminen tapahtuu sähköpostiin nikkimarilynferrari@gmail.com otsikolla KERJ020-030 seuraavassa muodossa:

Luokka nro [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Harrasteluokka (avoin kaikille) 21/30
2. Helppo (avoin kaikille) 29/30
3. CIC1 (avoin kaikille) 24/30

Tulokset

1. Harrasteluokka
1. Siguri (VRL-11290) - Tunturitiera VH16-018-2142
2. Oresama (VRL-02753) - Horcrux
3. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu
4. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Neonhautaruusuja VH20-018-0285

5. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne
6. Cherry (VRL-12299) - A.D. Silver Sand VH14-024-0259
7. Serena (VRL-09334) - Jeilin Piparkakkupiru VH20-018-0099
8. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oravanmarja
10. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
11. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
12. Disa (VRL-03335) - Fiosrach Gréine
13. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
14. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
15. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko
16. Siguri (VRL-11290) - Vilhard VH16-018-1605
17. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
18. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
19. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
21. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136

2. Helppo
1. Siguri (VRL-11290) - Kevätkuje VH16-018-1607
2. Disa (VRL-03335) - Prinz van de Woestijn VH16-023-0069
3. Lithy (VRL-07127) - Odysseos VH14-028-0411
4. Lissu T. (VRL-12701) - Tuliaiskivi Tunturista
5. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127

6. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
7. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
8. miivi (VRL-13320) - Syrjän Suhveli
9. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
10. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Saarnia
12. miivi (VRL-13320) - Hirviönhoukutus
13. Serena (VRL-09334) - Sotamaalauksen Puolijumala VH19-018-1006
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Jippii
15. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Kuurasoturi
16. Emmy (VRL-14926) - Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
17. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Dracaena VH19-029-0005
18. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
19. Emmy (VRL-14926) - Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
20. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
21. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
22. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
23. Lissu T. (VRL-12701) - Punastuva Pelvoitus
24. Kioja (VRL-13006) - Gwyndolin of Swildie VH19-071-0001
25. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Pietaryrtti
26. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Varjovalssi
27. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
28. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
29. Nikki (VRL-14085) - Kalman Luotisade VH18-018-2260

3. CIC1
1. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
2. alina (VRL-14858) - Cillian Byrne VH20-035-0002
3. Emmy (VRL-14926) - Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
4. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Shaughlin VH20-069-0045

5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
6. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
7. Minni (VRL-10337) - Alysha
8. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Nightingale VH18-029-0159
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
10. alina (VRL-14858) - Heimdall Willi VH20-029-0008
11. miivi (VRL-13320) - Mitäpä Lottoot
12. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
13. Lissu T. (VRL-12701) - Sysiukkonen
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
15. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kuin surmaisi satakielen VH18-018-2268
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
17. Lissu T. (VRL-12701) - Luu-usva VH20-018-0184
18. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
20. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
21. alina (VRL-14858) - Rushock Cailleach VH20-035-0053
22. Lissu T. (VRL-12701) - Mysteerimies VH18-018-1284
23. Nikki (VRL-14085) - Mörkövaaran Mustajoutsen VH20-018-0076
24. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu

TAUSTAKUVA © ELEKTRA TIG (CC BY-NC-SA 2.0) / SIVUJEN SISÄLTÖ © NIKKI / NESSINJÄRVEN KILPAILUKESKUS ON VIRTUAALITALLI