Nessinjärven kilpailukeskus

KERJ-KILPAILUT 20.02 2021

Kilpailupäivä 20.02 2020, viimeinen ilmoittautumispäivä 31.01 2021
Järjestyspaikka Nessinjärven kilpailukeskus, vastuuhenkilö Nikki (VRL-14085)

Kilpailut ovat avoimet kaikille, tulokset arvotaan lyhyennä arvonnalla
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa, max. 4 hevosta/ratsastaja
Yksi hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan ja max. 1 luokkaan/kilpailu
Osallistua saa kun kisat löytyvät kalenterista, väärin osallistuneet hylätään
Osallistuessasi osallistut kaikkiin avoinna oleviin kutsuihin

Osallistuminen tapahtuu sähköpostiin nikkimarilynferrari@gmail.com otsikolla KERJ041-060 seuraavassa muodossa:

Luokka nro [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille) 26/40
2. Harrasteluokka (avoin kaikille) 28/40
3. Tutustumisluokka (avoin kaikille) 21/40
4. Helppo (avoin kaikille) 40/40
5. CIC1 (avoin kaikille) 40/40

Tulokset

1. Aloittelijaluokka
1. Cherry (VRL-12299) - National N VH18-092-0028
2. Pierre (VRL-10531) - Haavelaakson Saima
3. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002
4. Pierre (VRL-10531) - Snillin Aino
5. Nikki (VRL-14085) - Härdellin Jyrki 69 VH18-017-0353

6. Serena (VRL-09334) - Jeilin Eldarion VH20-018-0583
7. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
8. Milja H. (VRL-10674) - Pompeji Fantastico
9. Cherry (VRL-12299) - Plänttis VH12-017-0634
10. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
11. jodochus (VRL-01544) - Tonnerre
12. Pierre (VRL-10531) - Reposaaren Hely
13. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
14. jodochus (VRL-01544) - Morcant Llewellyn
15. Nikki (VRL-14085) - Gloomsdale Jon Bon Jovi VH18-017-0513
16. jodochus (VRL-01544) - Mass Percussion xx
17. Milja H. (VRL-10674) - Gwahanol
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Matholwch VH19-024-0055
19. Veera R. (VRL-10735) - Von frá Ponipallero VH20-030-0004
20. Pierre (VRL-10531) - Tvillin Tikitti
21. Serena (VRL-09334) - Freistingarin Illuusio VH15-018-2287
22. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
23. Milja H. (VRL-10674) - Peanut Buttercup
24. Veera R. (VRL-10735) - Juwiel van Khim VH20-040-0148
25. Veera R. (VRL-10735) - Birkir frá Jón VH20-030-0016
26. Milja H. (VRL-10674) - Pompeji Bacchus

2. Harrasteluokka
1. jodochus (VRL-01544) - Marilou de Mousson
2. jodochus (VRL-01544) - Hekate
3. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
4. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Valma VH17-018-0958
5. Dimma (VRL-08204) - Tuutelistuiskis VH16-018-0750

6. felissa (VRL-04000) - Vuornan Hattaraturpa VH18-018-2127
7. Cherry (VRL-12299) - Vesper VH18-067-0001
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kinesma
9. jodochus (VRL-01544) - Eileen
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vakavuus
11. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Caramel Kisses VH20-027-0024
12. Milja H. (VRL-10674) - Citronärla Karus
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
14. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
15. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Myytti
16. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
17. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Obsidian VH19-027-0066
19. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
20. Serena (VRL-09334) - Jeilin Piparkakkupiru VH20-018-0099
21. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Jojo
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Aeronwen VH15-023-0019
23. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Neonhautaruusuja VH20-018-0285
24. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
25. Cherry (VRL-12299) - A.D. Silver Sand VH14-024-0259
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
27. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
28. jodochus (VRL-01544) - Ateenatar

3. Tutustumisluokka
1. Serena (VRL-09334) - Hornanhovin Hälinäkeiju VH19-018-0145
2. Pierre (VRL-10531) - Vaalaman Vaniljatanko
3. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001
4. Veera R. (VRL-10735) - Nätti-Tähti VH02-018-9237

5. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
6. Hazel (VRL-14333) - Rosegarden's Dragonrend
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
8. Milja H. (VRL-10674) - Pilvipellon Rajaton
9. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
10. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oravanmarja
13. Serena (VRL-09334) - Sotamaalauksen Anteeksanto VH19-018-0183
14. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
15. Veera R. (VRL-10735) - Rivakan Eemeli VH05-018-8799
16. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505
17. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
18. Veera R. (VRL-10735) - Jollys Master VH00-099-6061
19. Dimma (VRL-08204) - Hengenvaaran Hallakka VH16-018-2557
20. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell
21. Dimma (VRL-08204) - Ruskavaaran Tahmatassu VH18-018-0080

4. Helppo
1. Veera R. (VRL-10735) - Amante de la Volando VH13-043-0057
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Tarmo
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Villamo VH17-018-1687
4. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VH20-018-0522
5. Cherry (VRL-12299) - Luodinlaulu VH20-018-0153
6. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Tuohivintiö VH17-018-1596

7. Emmy (VRL-14926) - Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
8. enna (VRL-14704) - Pikkuporvari VH20-018-0303
9. alina (VRL-14858) - Väjen Valonvalssi VH20-018-0620
10. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Waluigi
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
13. Cherry (VRL-12299) - Lumelantti VH20-018-0410
14. Veera R. (VRL-10735) - Kukkaniityn Songria VH06-029-7470
15. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
16. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
17. Veera R. (VRL-10735) - Caro chip VH11-037-0037
18. alina (VRL-14858) - Teilikorven Molli VH20-018-0809
19. Veera R. (VRL-10735) - KF Jules VH06-029-0027
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Havuhukka VH17-018-1686
21. Nikki (VRL-14085) - Halavattu VH20-018-0284
22. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
23. lottis (VRL-13831) – Lemmenloitsu VH20-018-1087
24. lottis (VRL-13831) – Enkelitaika VH20-018-1086
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Siipisupi
26. Emmy (VRL-14926) - Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Sopusointu VH17-018-1688
28. enna (VRL-14704) - Navajan Mertenraivo VH19-018-0987
29. enna (VRL-14704) - Hiivurin Manalius VH19-018-1041
30. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502
31. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
32. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0286
33. Oresama (VRL-02753) - Super Mario
34. Dimma (VRL-08204) - Kostonhimoinen VH16-018-0794
35. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
36. lottis (VRL-13831) – Roscoff Paddington VH13-027-0229
37. Tiikeri (VRL-10741) – Moon Lentotähti VH18-018-2236
38. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
39. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Mökömökö VH17-018-1599
40. Tiikeri (VRL-10741) – Astan Hiljaisuus VH13-018-0631

5. CIC1
1. Veera R. (VRL-10735) - Legend of Devil VH04-011-6914
2. alina (VRL-14858) - Arvi Lind VH20-018-0615
3. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
4. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
5. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
6. Nikki (VRL-14085) - Mörkövaaran Mustajoutsen VH20-018-0076

7. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
8. Veera R. (VRL-10735) - Final Fantasy ox VH12-003-0946
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Koopa
10. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
11. Dimma (VRL-08204) - Tervatöyhtö
12. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Tohina VH18-018-2238
13. lottis (VRL-13831) – Kuusinevan Valonvarjelus VH20-018-1047
14. Emmy (VRL-14926) - Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
15. Mari H (VRL-05704) - Sotamaalauksen Anarkisti VH20-018-0071
16. Nikki (VRL-14085) - Valokylän Sururukous VH20-018-0074
17. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Divilly VH21-069-0001
18. lottis (VRL-13831) – Luutarharuusuja VH21-018-0053
19. Tiikeri (VRL-10741) – Runon Hippityttö VH15-018-1317
20. alina (VRL-14858) - Räiskyvän Kaino VH20-018-0665
21. Cherry (VRL-12299) - Flatline di Sierra VH20-012-0013
22. enna (VRL-14704) - Routaruusun Haamumiäli VH19-018-0447
23. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
24. alina (VRL-14858) - Rushock Cailleach VH20-035-0053
25. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Cros Criostalta
26. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
27. Naella (VRL-12320) - Ruostelilja VH20-018-0985
28. Dimma (VRL-08204) - Sudentaival VH16-018-0753
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Koopa Troopa
30. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
31. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498
32. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
33. Tiikeri (VRL-10741) – Hulivein Kontrolloija VH13-018-0225
34. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
35. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
36. alina (VRL-14858) - Maldwyn Caetlynn VH21-035-0004
37. Tiikeri (VRL-10741) – Mörkövaaran Vouti VH18-018-2237
38. Veera R. (VRL-10735) - Bruce VH11-031-0539
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Loppuvastus
40. Dimma (VRL-08204) - Ponipalleron Harkimo VH17-018-1009

TAUSTAKUVA © ELEKTRA TIG (CC BY-NC-SA 2.0) / SIVUJEN SISÄLTÖ © NIKKI / NESSINJÄRVEN KILPAILUKESKUS ON VIRTUAALITALLI